fbpx

עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ

כאשר זקוקים לעזרה משפטית בסוגיה החשובה לכם באופן אישי, זה רק טבעי שתרצו עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ. הביטוי קצת דרמטי, בסופו של דבר אין שום דירוג הקובע מי הוא עורך הדין הכי טוב בארץ ואין שום דרך לבחון זאת. בוודאי שעורך דין טוב הוא עורך דין אשר זכה בתיקים רבים ושלקוחותיו מרוצים מהשירות. אך זה יהיה קצת מתיימר לנסות לקבוע מבין עורכי דין בענייני משפחה, מי הוא עורך דין משפחה הכי טוב בארץ.

אך למרות זאת, כאשר אתם נזקקים לעורך דין לענייני משפחה, חשוב לבחור בקפידה את עורך הדין.

עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ

עורכי דין משפחה הם עורכי דין המתמחים בדיני המשפחה. המשמעות של זה היא שהם עוסקים בנושאים כמו:

צוואות וירושות – לכאן נכנסים כל ההליכים המשפטיים הקשורים לצוואות וירושות. זה מתחיל ב עריכת צוואה ומגיעי עד סכסוכי ירושה ההופכים למאבקים משפטיים. למשל לפעמים ישנו חשש שהצוואה זויפה, או שמישהו ניצל מצבי תלות על מנת לגרום למצווה לשנות את צוואתו. סוגיות שכאלו עלולות לפתוח סוגיות משפטיות מורכבות הדורשות עורכי דין מנוסים.

ייפוי כוח מתמשך ואפוטרופסות – הליכים אלו נדרשים במקרה שאדם אינו יכול לקבל החלטות בעצמו בעקבות מצב רפואי או נפשי. לצורך הדוגמה חולה אלצהיימר שאינו מסוגל לנהל את חייו באופן עצמאי. במקרים שכאלו בין המשפט ממנה אפוטרופוס. בשנים האחרונות נכנס לתוקף הליך חדש של ייפוי כוח מתמשך. הליך זה מאפשר לאדם לקבוע מי מוסמך לקבל החלטות בשמו אם וכאשר יהיה במצב שאינו מאפשר לו לעשות זאת בעצמו.

גירושין – אין זה סוד שבערך שלישי מהנישואים מסתיימים בסופו של דבר בהליכי גירושין. לפעמים צריך עורך דין גירושין לעריכת הסכם גירושין פשוט, אך באותה המידה העניינים עשויים להיות מורכבים ולהפוך לסכסוך מתמשך בבית המשפט. ואלו הם בהחלט מקרים הגורמים לאנשים לחפש ”עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ“

הסכמי ממון – כיום מקובל מאוד לערוך הסכמי ממון בין בני זוג, וכל עורכי הדין ממליצים על כך. הסכמי הממון מאפשרים להסדיר את היחסים הכלכליים בין בני הזוג. לאחר שמציגים אותם לבית המשפט הם מקבלים תוקף משפטי של פסק דין. הסכמים שכאלו יכולים למנוע הרבה מתיחויות לגבי היחסים הכלכליים של הזוג. הסכמי הממון מאפשרים לבני הזוג לקבוע את הסדרי חלוקת הרכוש במידה ויום אחד יחליטו לסיים אך הקשר הזוגי. הסכמים שכאלו יכולים להגדיל את הסיכוי שתהליך הגירושין יעבור בצורה חלקה.

אלימות במשפחה – אלימות במשפחה נחשבת לאחד המקרים המזעזעים ביותר של אלימות. יש לה ביטויים שונים, לאו דווקא אלימות פיזית, אך שום סוג של אלימות אינו מתקבל על הדעת. לצערנו מקרים כאלו אכן מתרחשים ולעתים יש צורך בעזרתם של עורכי דין בענייני משפחה על מנת להוציא צווי הרחקה ו/או לנקוט בהליכים שונים הקשורים למקרה.

עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ

עורכי דין בענייני משפחה

איננו יכולים להגיד לכם מי הוא עורך דין משפחה הכי טוב בארץ, אבל להלן כמה המלצות כלליות המאפשרות לכם לבחור עורך דין משפחה מתאים.

הדבר הראשון הוא לוודא שמדובר בעורך דין מתחום ההתמחות של דיני המשפחה. אך התמחות בלימודים, עדיין אינה אומרת שיש לו ניסיון. לכן כדאי לחפש עורך דין בעל ותק של כמה שנים טובות. וודאו שיש לו ניסיון בתחום הספציפי של דיני המשפחה שבו אתם זקוקים לעזרה.

ישנו יתרון גדול לחפש עורך דין שהוא גם מגשר מוסמך. הליכי גישור הם דבר מקובל מאוד ומשתמשים בהם גם לצורך פתרון סוגיות מתחום דיני המשפחה, כמו למשל סכסוכי ירושה בין אחרים או לצורך ניסוח הסכם גירושין. למעשה על פי החוק להסדר התדיינות בדיני משפחה (החוק המכונה בידי רבים חוק גישור חובה), ישנה חובה לנסות להגיע להסכם בהליך גישור, בטרם פותחים בהליכי גירושין בבית המשפט.

כדאי גם לתת מקום לתחושות הבטן שלכם, זאת פגישה מקדימה עורך הדין. דיני המשפחה שונים מתחומים אחרים בכך שהם נוגעים לחיים האישיים שלכם. למשל עורך דין המעורב בסכסוכי ירושה או הליכי גירושין עשוי להיחשף למידע אינטימי. הוא האיש שיעמוד לידכם גם ברגעים קשים בהם תזדקקו לסיוע משפטי מכל הלב. לכן חשוב מאוד שתרגישו בנוח עם עורך הדין.

מגשר מוסמך 

מגשר מוסמך

מגשר מוסמך הוא מי שעבר קורס גישור. הדבר הראשון שחשוב שתדעו הוא שלא כל מגשר מוסמך הוא הוא עורך דין. הדבר השני שצריך לדעת שלא כל עורך דין הוא מגשר.

למרות שמגשר לא חייב להיות עורך דין במקצועו, ישנו יתרון ברור לעורך דין. הסיבה לכך היא שהגישור בסופו של דבר מביא לניסוח חוזה המסכם את כל מה שהוסכם במשא ומתן. הסכם זה יוצג בפני בית המשפט ויקבל תוקף של פסק דין. לכן מוטב שההליך עצמו יתבצע באמצעות עורך דין הבקיא גם בחוק וגם בשפה המשפטית. זה יאפשר להגיע להסדר בצורה יעילה ומהירה יותר.

מחפשים עורכי דין בענייני משפחה? אתם מוזמנים להיעזר בשירותיו של עורך דין אפרים קוליו, עורך דיו מנוסה המעניק לכם מגוון שירותים בתחום דיני המשפחה.

עורכי דין בענייני משפחה 

תוכלו למצוא הוראות הגעה למשרדינו בגוגל מפות

עורכי דין בענייני משפחה 
עורך דין לענייני משפחה אפרים קוליו

עו"ד אפרים קוליו

המשרד מנוהל על ידי עורך דין – אפרים קוליו אשר סיים את לימודי המשפטים בהצטיינות והינו בעל תואר שני במשפטים (LL.M), מאוניברסיטת בר אילן. המשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי – בתחום דיני משפחה וירושה. מסחרי, תביעות כספיות, הסדרי חובות, הוצאה לפועל וחדלות פירעון .למשרד ניסיון רב במתן פתרונות יצירתיים בתחומים בהם הוא עוסק תוך תשומת לב לפרטים הקטנים.המשרד חרט על דגלו מתן שירות וטיפול אישי לכל לקוח, פרטי או עסקי, ללא פשרות ותוך עמידה עיקשת עד לתוצאה המיוחלת.

5/5
יצירת קשר

מאמרים

יצירת קשר
WhatsApp chat
דילוג לתוכן